Manisa Cam Balkon

Balkonlar dekorasyon öncesi zamanlarda evdeki fazla eşyaların muhafaza edilmesi için kullanılmaktaydı. Son zamanlarda mimarlık alanında büyük adımlar atılarak evin her köşesinde bir başka dekorasyon ile karşılaşmaktayız. Manisa Cam Balkon Sistemleri

Manisa Cam Balkon

Hizmetimizde; Katlanır, sürgülü ve ısı camlı cam balkon modellerimizle her şekildeki balkonlara uzun yıllar kullanabileceğiz uygulamalar yapmaktayız.

Cam Balkon; Evlerin genel mimarisine uyum sağlayarak estetik bir görüntü oluşturur.

Isıcamlı Cam Balkon

Son yıllarda daha iyi ısı izolasyonu sağlaması amacıyla ısıcamlı cam balkonlara karşı bir talep artışı söz konusudur. Hem soğuğa, hem de sıcağa karşı koruma sağlamaktadır. Isıcamlı cam balkon, ısıcam sinerji ve ısıcam konfor modelleri vardır.

Sürgülü Cam Balkon

Özellikle cafe-restoran gibi yoğun insan trafiğinin olduğu mekanlarda tercih edilmektedir. Eşikli sürme cam balkon ve eşiksiz sürme cam balkon modelleri bulunmaktadır. Düz bir alanda kendi özel rayları üzerinde sağa ve sola hareket eder.

Rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında dış etkilerden koruma sağlar. Cam balkon kapatma sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir.

Manisa Cam Balkon sistemleri ile inşaat sektörü hayatımıza pek çok fayda sağlamaktadır. Güvenli Cam Balkon sistemleri ile tasarlanmış balkonlar kusursuz yalıtım ile kışın rahatlıkla kullanılmaktadır. Kış aylarında eski tip balkonlarda tozlanan ya da yağış alan masa sandalye takımları ve birçok eşya bu şekilde yıpranmaktan kurtulmaktadır. Ayrıca balkona ayrılan her bir metrekare evinizin içinde rahatlıkla kullanılacaktır.

Güvenli Cam Balkon

İletişim Bilgileri

  • Adres

    Atatürk Mh. 208 Sk. No:17 Koşukırı Çarşısı Turgutlu/Manisa

  • Email

    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • Telefon

    +90 536 685 29 16

Üst